Regulamin. Przeczytaj poniższe informacje:

Otwórz w pełnym oknie

 

I. MODELE

1.

Twórcami oraz autorami wszystkich modeli zawartych na stronie www.mods.darewnoo.pl są: Lazlow555 i darewnoo.

───

2.

Bazową grą dla wszystkich naszych modeli jest GTA IV. Pojazdy są tak przygotowywane, żeby dobrze wyglądały i działały tylko w tej grze. Nie są robione z myslą o innych tytułach w których np. można zdjąć wszystkie elementy nadwozia czy gier z limitem poligonów.

───

3.

Zabrania się dokonywania jakichkolwiek modyfikacji w modelach pochodzących z tej strony. Dotyczy to także wykonywania konwertów (tzn. przenoszeniu i adaptowaniu modeli w innej grze bądź symulatorze). Osoby zainteresowane wykonywaniem jakiegokolwiek konwertu, powinny uprzednio skontaktować się z darewnoo i uzyskać jego zgodę. Pamiętaj, zapytanie o zgodę nie jest równoznaczne z jej otrzymaniem!

───

4.

Zabrania się umieszczania naszych modeli z tej strony (i innych stron na których zostały one opublikowane) na witrynach oferujących trójwymiarowe modele, takich jak na przykład: turbosquid.com czy cgtrader.com.

───

5.

Zabrania się czerpania jakichkolwiek korzyści majątkowych czy próby sprzedaży modeli naszego autorstwa. Dotyczy to również prób wydruku i sprzedaży modeli z drukarek 3d.

───

6.

Zabrania się wykorzystywania naszych modeli jako renderów (dotyczy to głównie materiałów wideo) bez uzyskania zgody darewnoo.

───

7.

Zabrania się odblokowywania modeli i publikacji odblokowanych aut.

───

8.

Prawa autorskie do modeli pochodzących z tej strony należą do autorów - Lazlow555 i darewnoo. Mimo to, większa część tych praw przypada userowi darewnoo, ponieważ to on jest zleceniodawcą tych modeli. W związku z tym, w przypadku chęci dokonywania jakichkolwiek edycji modelu, powinieneś skontaktować się z darewnoo.

───

9.

Poza oficjalną stroną, modele Daewoo (z tej witryny) umieszczane są oficjalnie na stronie gtainside.com. W latach 2012-2016 były oficjalne publikowane również na stronach: gta4-mods.com oraz gtaall.com / gtavicecity.ru - jeśli pobierzesz model z innej witryny niż z wyżej wymienione, wówczas autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy z grą czy obecnością wirusa w archiwum, gdyż nie mają oni wtedy wpływu na inne osoby, które bezkarnie modyfikują foldery i pojazdy autorów, umieszczając na własnych stronach w podmienionym folderze. Zalecane jest jednak, aby modele pobierać bezpośrednio z www.mods.darewnoo.pl.

───

10.

Wszystkie modele można pobierać bezpłatnie, nie ma żadnych ukrytych opłat. Natomiast osoby chcące wesprzeć finansowo autorów modeli, mają taką możliwość. Więcej informacji uzyskasz od usera darewnoo.

 

II. STRONA INTERNETOWA

1.

Jedynym twórcą strony www.mods.darewnoo.pl jest user darewnoo. Nikt inny nie brał udziału w tworzeniu czy projektowaniu tej witryny.

───

2.

Strona www.mods.darewnoo.pl nie była projektowana pod urządzenia mobilne (tablety, smartfony, komórki), dlatego może się na nich niepoprawnie wyświetlać.

───

3.

Dla prawidłowego wyświetlenia strony, najlepiej używać przeglądarki Chrome lub Opera. Zdecydowanie odradza się przeglądania tej witryny na IE 10 oraz starszych wersjach Explorera. Ponadto, Twoja przeglądarka musi mieć włączonego Flash'a i JavaScript.

───

4.

Witryna najlepiej prezentuje się na monitorach o przekątnej 16:9 i rozdzielczości 1366x768 bądź 1600x900.

───

5.

W przypadku zauważenia jakiegoś problemu na stronie czy błędnie wyświetlającego się elementu strony należy bezzwłoczenie powiadomić administratora - usera darewnoo (kontakt do niego znajdziesz w zakładce "Kontakt" w menu na górze strony).

───

6.

Strona zawiera kilka skryptów, które mogą nieznacznie obciążyć starsze komputery. Wszystkie skrypty są bezpieczne.

───

7.

Witryna www.mods.darewnoo.pl jest całkowicie wolna od wirusów, malware i innych zagrożeń. Jej autor nie ma na celu infekowania użytkowników.

───

8.

Niektóre elementy witryny mogą się nieco dłużej ładować, ale jeżeli nie wyczyścisz pamięci przeglądarki (Cache), wówczas długie ładowania nie będą już występować.

───

9.

Strona www.mods.darewnoo.pl - jak każda witryna - korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz na samym dole, w stopce.

───

10.

Strona www.mods.darewnoo.pl jest częścią głównej witryny - www.darewnoo.pl.

 

III. KOMENTARZE

1.

Nie trzeba posiadać konta, aby móc napisać komentarz.

───

2.

Każdy komentarz przed publikacją jest akceptowany (bądź odrzucony) przez administratora.

───

3.

Administrator może bez wiedzy i zgody użytkownika / gościa edytować treść jego komentarza - np. poprawić błędy ortograficzne / interpunkcyjne, źle wygenerowany kod cytatu (quote) itp.

───

4.

Komentarze obraźliwe, wulgarne i nie na temat będą od razu usuwane.

───

5.

Surowo zabrania się podszywania pod administratora (tj. używania takiego samego bądź bardzo podobnego obrazka (avatara) jak również wykorzystywania podobnego nicku [na przykład "darewno", "darewnooo", "Darewnoo", "Administrator", "Admin" i tak dalej]. Nie wolno również podpisywać się "Lazlow555" i "Lazlow", gdyż byłoby to podszywanie się pod głównego autora modeli z tej strony. Podszywanie się pod konwerterów i innych userów jest także niedozwolone.

───

6.

Zanim zadasz pytanie, sprawdź FAQ, bo być może tam znajdziesz odpowiedź.

───

7.

Ze względu na podział strony na dwie wersje językowe, tutaj piszemy tylko po polsku.

───

8.

Pisząc komentarz, staraj się używać poprawnej polszczyzny a także wszystkich znaków interpunkcyjnych, unikaj też pisania wielkimi literami.

───

9.

W przypadku problemów z obrazkiem z kodem do przepisania, należy skontaktować się z administratorem witryny.

───

10.

Użytkownik / gość ma prawo edytować swój komentarz, natomiast należy pamiętać, że administrator ma wgląd do tego samego komentarza z przed edycji. User / gość nie ma natomiast praw, aby usuwać swój bądź czyjś komentarz. Dodatkowo niedozwolone jest kasowanie całej treści swojego wcześniej napisanego komentarza. W przypadku chęci usunięcia swojego komentarza, należy poprosić usera darewnoo.

 

IV. PRZYPISY I OBJAŚNIENIA

#

Zwroty "ta strona", "ta witryna" odnosi się do strony www.mods.darewnoo.pl.

#

Zwroty "nasze modele", "modele Daewoo", "modele naszego autorstwa" dotyczą modeli 3d autorów Lazlow555 i darewnoo, które jako pierwszy zostały opublikowane na stronie www.mods.darewnoo.pl (tj: Tico, Matiz I, Nexia 5d, Lanos, Nubira I, Nubira II, Leganza, Tacuma, Musso, Korando, Chairman, Polonez Plus a także wszystkie prototypy).

Lazlow555 - główny autor modeli 3d, wykonuje je na odpłatne zlecenia a następnie konwertuje do GTA IV.

darewnoo - współtwórca, inicjator i jedyny zleceniodawca modeli Daewoo do GTA IV, odpowiada także za tekstury modeli (od 2016 roku), koordynowanie postępu prac, publikację i promocję modeli a także jest twórcą i administratorem strony mods.darewnoo.pl oraz innych podstron darewnoo.pl.

 

Regulamin wchodzi w życie z dniem 24 czerwca 2018.

Powyższy regulamin napisał: darewnoo

Napisano w dniu 07-06-2015. Ostatnia aktualizacja: 24-06-2018.